gtag('config', 'AW-16866287604');
Все про силікагель Silcarbon
сфери застосування, правильна експлуатація та ознаки зношення
Силікагель Silcarbon — це синтетично виготовлений високопористий аморфний кремнезем у різних можливих формах. Силікагель дуже пористий і має дуже велику внутрішню площу поверхні до 800 м2/г. Силікагель виробляється промисловим способом і може бути використаний різними способами. Силікагель Silcarbon може адсорбувати багато речовин. Оскільки силікагель дуже гігроскопічний, його також дуже часто використовують як осушувач. Як правило, об’єм пор кремнезему перевищує 0,2 мл/г, а площа внутрішньої поверхні перевищує 400 м2/г. Розміри пор коливаються від 1 нм до кількох сотень нм (нм = нанометр, 1 нм = 10-9 м).
Будова силікагелю:
Силікагель Silcarbon зустрічається в різних модифікаціях. Силікагель виготовляють із SiO2. Оксид кремнію силікагелю демонструє високопористу аморфну структуру. У деяких продуктах частина молекул SiO2 заміщена молекулами оксиду алюмінію. Al2O3 змінює властивості силікагелю, напр. при більш високих рівнях оксиду алюмінію (17%) силікагель стає водостійким, тоді як силікагель без Al2O3 розпадається при контакті з краплями води.
Силікагелі Silcarbon також відрізняються за своєю пористістю, а також за розміром. Доступні пори розрізняються за допомогою розподілу пор за розміром:
Відповідно дрібнопористі (мікропористі) силікагелі називаються силікагелями типу А, а силікагелі з відкритими порами (макропористі) називаються силікагелями типу В.
Виробництво:
Утворюється нерозчинний прозорий гель. Для виробництва водонепроникного силікагелю в процес можна додавати солі алюмінію. Отримана структура виглядає як губка і відповідає за пористість продукту.
Визначення адсорбції:
Адсорбція описується як збагачення речовин із газів або рідин на поверхні твердого тіла. Десорбція є процесом, зворотним адсорбції.
Сфери використання
Правила експлуатації та відновлення силікагелю Silcarbon